• Apartmány Vivaldi Mikulov

  Apartmány Vivaldi Mikulov

  Výhled ohromí pohledem na všechny historické skvosty města – mikulovský zámek, Svatý kopeček, Kozí hrádek…

Dotek historie přímo v centru Mikulova

Apartmány Vivaldi Vás okouzlí neopakovatelnou atmosférou. Užijte si dotek dávné historie v samotném srdci Mikulova...

Každý z pokojů Vivaldi má své vlastní kouzlo a přináší hostům maximální pohodlí. Barevné kombinace působí elegantním dojmem a nenásilně spojují historické prostory s požadavky moderního ubytování. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny televizí, připojením na internet, rychlovarnou konvicí, lednicí a koupelnou s vanou či sprchovým koutem. K příjemným drobnostem patří žehlička, žehlicí prkno, fén a trezor na každém pokoji. Apartmány jsou ve třech nadzemních podlažích, které spojuje historické schodiště (národní památka) a samozřejmě také výtah. V prvním patře je hostům k dispozici útulný balkonek s výhledem na Svatý kopeček a Kozí hrádek, v nejvyšším patře je stolní fotbálek. 

Při rezervaci pokoje na 3 a více nocí přes tyto webové stránky Vám jako DÁREK na uvítanou připravíme na pokoj láhev přívlastkového vína z Vinařství Volařík Mikulov. 

Příjezd k apartmánům je možný pouze po jednosměrné ulici Česká a vjezd na parkoviště je vlevo před Vinotékou Volařík. Apartmány jsou bezkontaktní. Po rezervaci a zaplacení si při příjezdu kartu od pokoje vyzvednete v kodované skříňce u vstupu do objektu. U Apartmánů Vivaldi je pro hosty k dispozici uzamčené a kamerou střežené parkoviště. Jde o jedno z mála míst v Míkulově, kde je možné trvale parkovat přímo u ubytovacího zařízení. Apartmány nenabízí možnost snídaní, ale v dochůzkové vzdálenosti do 3 min je k dispozici několik zařízení, kde je možné velmi vydatně posnídat a užít si atmosféru historického Mikulova. 

  Apartmány

  Apartmán VivaldiApartmán Vivaldi

  Apartmány č. 1-3

  Počet osob: max. 2+1

  Apartmány č. 1-3 jsou v přízemí budovy. Všechny mají výhled na zámek Mikulov, kostel Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami.

  Apartmány mají 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, s možností jedné přistýlky.

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, 2 křesla, rozkládací křeslo, lednice, varná konvice (porcovaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmány č. 4-6

  Počet osob: 2+1

  Apartmány č. 4-6 jsou v 1. patře budovy, které je dostupné po historickém schodišti, či výtahem. Pokoje s historickými stropními trámy nabízí úchvátný výhled na zámek Mikulov, kostel Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami. Na tomto podlaží je hostům k dispozici malý balkonek s výhledem na Kozí hrádek a Svatý kopeček - ideální místo pro ranní kávičku...

  V apartmánu jsou 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, s možností jedné přistýlky. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, 2 křesla, rozkládací křeslo, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmán č. 7

  Počet osob: 2

  Apartmán v podkroví (2. patře) je dostupný po historickém schodišti, či výtahem. Útulný pokoj nabízí úchvátný výhled na zámek Mikuolov, věž kostela Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami.

  Pokoj se 2 postelemi, které je možné uspořádat u sebe či odděleně. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, dvě křesla, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  Apartmán č. 8

  Počet osob: 2+2

  Největší apartmán je v podkroví (2. patře) a je dostupný po historickém schodišti, či výtahem. Nabízí nejkrásnější výhledy na zámek Mikulov, kostel Sv. Václava a Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami. Na chobě v tomto patře je k dispozici pro hosty stolní fotbálek.

  V prostorné ložnici jsou 2 postele, které je možné uspořádat u sebe či odděleně, ve durhém pokoji je rozložitelné sofa pro další dvě přistýlky. 

  Vybavení pokoje: TV, wifi, pracovní stůl s židlí, dvě křesla, rozkládací sofa, lednice, varná konvice (porcovnaný čaj, káva, cukr), trezor, žehlící prkno, žehlička, fén, prostorná koupelna s rohovou vanou.

  Ceník ubytování

  Sezóna: 1. 4. - 31. 10. a 23. 12. - 1. 1.     /     Mimosezóna: 1. 11. - 22. 12. a 2. 1. - 31. 3.

  • Apartmány č. 1-3:
   1600 Kč v sezóně
   1300 Kč mimo sezónu
  • Apartmány č. 4-6:
   1600 Kč v sezóně
   1300 Kč mimo sezónu
  • Apartmán č. 7:
   1500 Kč v sezóně
   1200 Kč mimo sezónu
  • Apartmán č. 8:
   1900 Kč v sezóně

   1600 Kč mimo sezónu

  Dítě do 3 let

  zdarma

  Přistýlka

  350 Kč/den

  Domácí mazlíčci

  250 Kč/den

  Poplatek za pobyt

  21 Kč/osoba /den

  V cenách není zahrnut

  Parkování na uzamykatelném parkovišti

  100 Kč/auto/den

  Počet míst je omezen - nutno rezervovat předem

  Ceny v době trvání Pálavského vinobraní

  + 25 % k cenám v sezoně

  (druhý víkend v září)

  Při rezervaci a pobytu na 3 a více dny od nás získáte na pokoj láhev vína z Vinařství Volařík jako DÁREK.

  Mikulov

  Málokterá přírodní oblast nabízí tolik možností k aktivnímu pobytu v přírodě jako Mikulov a jeho okolí. Reliéf krajiny je utvářen Mikulovskou pahorkatinou s vápencovým hřebenem Pavlovských vrchů a zalesněným Milovickým lesem.

  Skalnatá Pálava přitahuje pozornost rozmanitostí rostlin a živočichů, neopakovatelnou krásou všudepřítomných vinohradů a jistou podobností s oblastmi v okolí Středozemního moře.  

  Město Mikulov nabízí nesčetné historické památky, v těšné blízkosti Mikulova je Lednicko-valtický areál, který je zapsán do světového dědictví UNESCO. Mikulov je vyhlášený velkým počtem tradičních kulturních akcí, z nichž nejnavštěvovanější je Pálavské vinobraní.

  Vydejte se do unikátní přírody, do míst, kudy kráčela historie a nezapomeňte si návštěvu zpestřit degustací místních vín. Vápencové podloží jim dalo do vínku neopakovatelnou mineralitu.

  Mikulov
  MH Mikulov

  Fakturační adresa

  • Malé hotely Mikulov s.r.o.
  • Husova 313/36, 692 01 Mikulov
  • IČ: 25587161, DIČ: CZ25587161